×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

sokot ghalam

the best love song of silence

چرا مردان همیشه در رویای یک زن زیبا هستند ؟
مردها حتی در روابط دوستانه قبل از ازدواج نیز به دنبال دخترهای زیبا هستند

 

مردها همیشه در رویای یک زن زیبا هستند ، حتی اگر خودشان بسیار زشت باشند یا زیبا باشند. این حس در تمامی مردان وجود دارد و تنها مختص به یک یا دو نفر نیست و در نهان تمام مردها این حس وجود دارد فقط درصد آن کمی بیشتر یا کمتر است . 

مردها حتی در روابط دوستانه قبل از ازدواج نیز به دنبال دخترهای زیبا هستند ، در تحقیقی که بر روی درصد زیادی از مردها انجام شد مشخص شده است که این حس در تمامی مردان وجود دارد و تنها مختص به یک یا دو نفر نیست و در نهان تمام مردها این حس وجود دارد فقط درصد آن کمی بیشتر یا کمتر است . 


اما به چه دلیل ؟ 

هنگامی که یک مرد با یک زن مواجه می شود او را از هر لحاظ می پسندد جز مسئله زیبایی، معتقد است که اگر توانسته است او را پیدا کند پس می تواند شخص دیگری را نیز پیدا کند و به همین دلیل گزینه اول را رها می کند و به دنبال شخص دیگری می رود زیرا معتقد است که زن های بسیار زیبایی وجود دارند و مصرانه بر این مساله تاکید می کنند  که "  زن های زیبای بسیاری وجود دارند". 

جالب است بدانید که خانم ها همچین رویایی را در زمان نوجوانی خود دارند و زمانی که به دوره جوانی می رسند این رویا دیگر رنگ می بازد و جلای اولیه خود را ندارد معمولا دخترها در دوره نوجوانی در رویای این هستند که شخصی با یک اسب سفید به دنبال آنها می آید ، غول ستمگر را می کشد و او را به همسری خود برمی گزیند اما پسرها از همان ابتدا واقع گراتر هستند و به دنبال این وقایع نمی روند اما همیشه به دنبال یک زن زیبا هستند . 

یک پرنسس زیبا ، پرنسسی که تنها مالکش خود اوست، رویاهایی هستند که در ذهن پسران جوان می چرخد و در اکثر مواقع با شکست مواجه می شوند زیرا تنها معیار زیبایی برایشان مطرح می شود و چشمشان را در برابر سایر گزینه های کلیدی که مهم تر از زیبایی ظاهری هستند می بندند  در نهایت نیز به زندگی بدون عشق می رسند . نتایج  یک نظرسنجی که توسط یک روان شناس فرانسوی در فرانسه انجام شده است ، بیانگر موضوعات زیر می باشد .

هنگامی که از مردها سوال می شود آیا دوست دارند  که یک همسر مثل سیندرلا داشته باشند : 

بسیاری از آنها این موضوع را نمی پذیرند و می گویند همسری مثل سیندرلا را نمی پذیرند در صورتی که نام یکی از  بازیگران یا خوانندگان هالیوودی را ذکر می کنند و عنوان می کنند که مایلند این شخص همسر او باشد .

این موضوع بیانگر تغییر دید نسبت به زیبایی است . دیگر دختر ساده و در عین حال زیبایی مانند سفید برفی یا سیندرلا محبوبیتی را که باید در بین جوانان قرن حاضر داشته باشد را ندارد و در عوض مدل ها و هنرپیشه ها جایگزین آن می شوند

یکی از دلایلی که ذکر می شود مبنی بر این موضوع است که سفید برفی یا سیندرلا دارای شخصیت هایی ساده بوده اند.

برخلاف اینکه گفته می شود بسیاری از آقایان خانمهای ساده را بیشتر می پسندند اما این روان شناس فرانسوی در طی تحقیقات خود به این نتیجه رسیده است که  مردها دوست دارند خانم هایشان همیشه آرایش داشته باشند.

بسیاری از آقایان معتقد هستند که تنها مادرشان زیبا بوده و شخص دیگری نمی تواند زیبایی او را داشته باشد به همین دلیل به دنبال شخصی هستند که از مادرشان زیبا تر باشد .البته لازم به ذکر است زیبایی مادر تنها به دلیل زیبایی صورت مطرح نیست بلکه به دلیل زیبایی هایی معنوی که برای فرزندان دارد بخصوص در ذهن پسران ماندگار می شود ، به دلایلی مانند عقده های ادیپ.

عقده ادیپ چیست :
عقده ادیپ ، عقده ای که در آن فرزند پسر ،پدرش را از بین می برد تا بتواند به ازدواج با مادرش برسد و مانعی بر سر راه نباشد ، این موضوع یک داستان افسانه ای و در
 کتب روان شناسی  فروید بسیار بحث شده است .  

بخاطر داشته باشید که پرنسس نیز پیر ، بیمار و زشت می شود و در نهایت تمام انسان ها روزی به مرگ نزدیک می شوند . در تمام روزهایی که گقته شد با وجود یک پرنسس زشت چه خواهید کرد ؟ پس به دنبال زیبایی های دیگری در وجود همسرتان باشید.

اما زیبایی های دیگری نیز در این نظرسنجی مورد توجه قرار گرفته اند : 

بسیاری از آقایان ذکر کردند که منظورشان از زیبایی ، زیبایی باطنی است نه زیبایی ظاهری و این زیبایی را این چنین توصیف می کنند : 


* آنها به دنبال دختر و همسری هستند که مهربان و سخت کوش باشد ، به صحبت های آنها گوش دهد و با هم
 تفاهم داشته باشند . 


*زنی که قوی و مصمم باشد و
 او را در کارهایش به دنبال خود بکشد. 


*بسیاری از مردها معتقد هستند که
 تنها موردی که برایشان بسیار مهم است ، روابط زناشویی شان است حتی اگر زنشان کمی زشت باشد البته کمی نه خیلی ، در صورتی که روابط زناشویی خوبی با او داشته باشند این موضوع برایشان کمتر آزار دهنده است.


*باید به خاطر داشته باشید که شما تنها برای داشتن رابطه های زناشویی یا اعمال خارق العاده ای که در فیلم های غیر اخلاقی نشان داده می شود ازدواج نمی کنید علاوه بر ارضاء نیازهای جنسی شما نیاز به ارضاء نیازهای روحی تان نیز دارید . اگر تنها برای ارضاء این حس ازدواج می کنید بسیار در اشتباه هستید.
 

این روان شناس در ادامه به تمام آقایان توصیه می کند : افرادی که با این هدف وارد مسائل عاشقانه و احساسی  خطرناکی مانند روابط زناشویی می شوند با همان شدت و سرعت نیز خارج می شوند زیرا رابطه زناشویی رابطه ای نیست که تنها ملاک خود را بر اساس زیبایی زن قرار دهید . همان طور که همیشه گفته می شود زیبایی ظاهری ممکن است با یک اتقاق ساده از بین برود اما این زیبایی باطنی است که هیچ گاه از بین نمی رود و به تمام آقایانی که دارای این دید نسبت به زن هستند ، توصیه می کند که شیوه نگارش خود را تغییر دهند تا در زندگی های مشترکشان دچار مشکل نشوند .

وی می افزاید : مکانی که شما با همسر آینده تان روبرو می شوید نیز نقش مهمی دارد با یک نگاه، عاشق می شوند و زندگی مشترکشان را تشکیل می دهند و به سرعت همان یک نگاه، از هم جدا می شوند. 

 

یکشنبه 30 بهمن 1390 - 9:40:37 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
نظر ها

http://bamanbeman.gegli.com

ارسال پيام

یکشنبه 30 بهمن 1390   7:10:03 PM

بنده بی تقصیر وجایی که حرف خانوماست زبانم بسته .آخه حق تقدم با اونهاست

http://mosaferan.gegli.com

ارسال پيام

یکشنبه 30 بهمن 1390   6:01:47 PM

یک زوج شصت ساله به مناسبت سی و پنجمین سالگرد ازدواجشان . رفته بودند بیرون که یک جشن کوچک دو نفره بگیرند

وقتی توی پارک زیر درخت نشسته بودند ناگهان یک فرشته ی کوچک زیبا جلوی ان ها ظاهر شد و گفت : چون شما همیشه زوج فوق العاده ای بودید و تمام مدت به هم وفادار بودید . من برای هر کدام از شما یک ارزو براورده می کنم ! زن از خوشحالی پرید بالا و گفت : چه عالی ! من می خواهم همراه شوهرم به سفر دور دنیا بروم . فرشته چوب جادویی اش تکان داد و پوف ! دو تا بلیت درجه یک برای بهترین تور مسافرتی دور دنیا در دست های زن ظاهر شد ! حالا نوبت شوهر بود که ارزو کند . مرد چند لحظه فکر کرد و گفت : چنین بخت و اقبالی فقط یک بار در زندگی نصیب ادم می شود . بنابر این خیلی متاسفم عزیزم . ارزوی من این است همسری داشته باشم که سی سال از من کوچک تر باشد ! زن و فرشته جا خودند و خیلی دلخور شدند . ولی ارزو ارزوست و باید بر اورده شود فرشته چوب جادویی اش را تکان داد و پوف ! مرد نود ساله شد !

نتیجه اخلاقی : شاید مردها زرنگ و بد جنس باشند . ولی فرشته ها زن هستند !

مرد را به عقلش نه به ثروتش

زن را به وفایش نه به جمالش

دوست را به محبتش نه به کلامش

عاشق را به صبرش نه به ادعایش

سخن را به عمق معنایش نه به گوینده اش

http://shazde-kocholo.gegli.com

ارسال پيام

یکشنبه 30 بهمن 1390   3:48:59 PM

داداش حسین

سلام و درود

عالی بود.....یعنی عالی بود

ممنونمن لذت بردم از متن زیباتون

ممنونم داداش

http://shogh.gegli.com

ارسال پيام

یکشنبه 30 بهمن 1390   2:41:39 PM

میل به زیبایی یه حس خداییه که خدا در درون ما انسانها قرار دادهو از آنجایی که ما انسانها هر کدام آفریده ای جدا از دیگری هستیم نگاه و نگرشمون به این زیبایی می تونه متفاوت باشه.که البته ناخودآگاهه و ما اصلا متوجه نمی شیم

http://cardinal.gegli.com

ارسال پيام

یکشنبه 30 بهمن 1390   2:16:12 PM

یه مطلبی رو تو یه برنامه مستند دیدم که میگفت مردها بطور کاملا ناخواسته صرف نظر از زیبایی چهره متوجه ساختار اندام زن میشن مثل لگن و اندام تحتانی واین بصورت آگاهانه اتفاق نمیفته بلکه بر اساس میل به تولید مثل از ابتدای خلقت و در جریان تکامل در نهاد مرد نهاده شده که این قسمت از بدن زن نشانه باروری وزایش هستش و از طرفی زنها هم طرف نظر از زیبایی و جذابیت مرد متوجه اندام قوی ومردانه جفت خود میشن  چون بازهم بطور ناخودآگاه مساله ادامه نسل وداشتن نطفه ای قوی وسالم رو مد نظر قرار میدن و تمام اینها بدون اینکه متوجه باشیم بصورت کاملا فطری وغریزی اعمال میشه

http://loca.gegli.com

ارسال پيام

یکشنبه 30 بهمن 1390   12:37:52 PM

http://sheyton.gegli.com

ارسال پيام

یکشنبه 30 بهمن 1390   12:12:08 PM

عالی بود داداش حسین خیلی خوب بود

واقعا جالب و پند آموز بود

دمت گرم

http://sheraz.gegli.com

ارسال پيام

یکشنبه 30 بهمن 1390   10:27:27 AM

جالب بود ممنون یه چیزی یاد گرفتیم

آخرین مطالب


صدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


درس عاشقي رو از گنجشك بياموز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


چه میزان عشق برای ازدواج کافی است!


زنها حس می‌کنند و مردها فکر می‌کنند!


در روابط زناشویی خود دوست هستید یا عاشق ؟!


چرا مردان همیشه در رویای یک زن زیبا هستند ؟


شما عشق گرفته اید ؟!


ولنتاينتون مبارك؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


در سرزمین گوجه‌ها‌ی سبز، مرگ برای آدم سوت می‌زند!


میزان، چه مي باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

44939 بازدید

10 بازدید امروز

40 بازدید دیروز

356 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements